Klientų atsiliepimai

Negaliu atsidžiaugti savo vaikjuoste! Turėtų būt pirkinys nr. 1 naujagimiui! Įtraukčiau į tą vadinamą kraitelį. Verta investuoti ir net pati brangiausia nešyklė tuoj pat atneša tiek džiaugsmo ir malonumo, kad mokėtum nors ir dvigubai. 2 min ir vaikiukas laimingas miega! Net padeda išvengti arba sutrumpinti tuos vakarinius dieglius. Tai ar gali būt geriau! Tiesiog svajonių pirkinys mamai.

Jurga

Taip, pirkau nešioklę Manduca. Esu labai patenkinta: man ją pristatė labai greitai, o pati nešioklė labai kokybiškai pasiūta, labai patogi ir man ir leliukui. Ačiū!

Lina

Vaikjuoste esu patenkinta. Jinai malonios, patogios medžiagos. Aišku, teko neskubant iš pradžių mokytis ją užsirišti, tačiau labai padėjo pridedama knygute bei gamintojų puslapyje esantis ne vienas video. Kadangi vaikelis jau paaugo, teks išmokti naujų įdėjimo būdų. Tik vyras dar nedrįso išmėginti.

Karolina

Sveiki. Nešioklė labai pasiteisino, kadangi turim problemų gulėti vežimuke, tai mus ji gelbėja, be jos neišeinam is namų. Vien tik pliusai šiai nešioklei!

Ieva

Sveiki :) Esame labai patenkinti nešiokle, tiksliau, buvome, kol atostogavome. Pirkome BOBA Air. Pirma, tai tas, kad mažai vietos užima lagamine, taip patogiai susideda į maišelį, kad 10 balų iš 10-ies :) Man patiko pats užsegimas, t.y. tas liemens diržas, sakyčiau, nesijaučia mažylio svorio, nei nešant ant rankų. Aišku, mes nesinaudojome ja kiekvieną dieną, gal būtų ir pastabų dėl ilgesnio naudojimosi... ir neturime su kuo palyginti, tad mums patiko. Vienareikšmiškai rekomenduoju keliaujantiems (bent jau pirmą kartą keliausiantiems su vaiku...)

Diana

sveiki :) Turiu BOBA Wrap ir BOBA 4G nešiokles. BOBA Wrap idealiai tiko, kol sūnus mažiukas buvo. Dabar jau 4 mėn. - švelni, patogi, paprasta uzsirišti. Vienintelis minusiukas, kad ilga, bet iš likusių galų galima dailiai kaspiną susirišti. BOBA 4G pradėjau naudoti nuo 2 mėn. - labai patiko prisegama sėdynėlė, užima mažai vietos, patogi. Dabar jau jos nebenaudoju - užaugo vaikis. Patinka paaukštintas kraštas, stabiliau, jei nori labai atsilošti, dirželiai reguliuojasi lengvai, o kišenėlės išvis gėris :)

Reda

Iš pradžių prie nešioklės teko pratintis. Bet dabar sūnui (5 mėn.) nešioklė jau patinka. Išeiname į parką, parduotuvę. Daug lengviau ir patogiau nei su vežimėliu, be to ir vaikas gali dairytis ir mato daugiau. Nešioklė patogi. Nenuspaudžia pečių. Nesijaučia tokio krūvio stuburui nei vaiką nešiojant ant rankų. Esam patenkinti. :)

Daiva

Labai džiaugiamės įsigyta nešiokle, kuri tapo labai didele pagalbininke, kadangi mūsų dukrytei nelabai patinka sėdėti vežime. Esame labai patenkinti daikto kokybe, o dar labiau Jūsų operatyvumu ir klientų aptarnavimu. Nešioklę gavome labai greitai, nereikėjo ilgai laukti, kaip kad kartais tenka perkant internetu. Manau, galėtumėte būti pavyzdys ne vienai internetinei parduotuvei. Sėkmės Jums darbuose ir toliau išlaikykite aukštus klientų aptarnavimo standartus :)

Eglė ir nešiokle besidžiaugianti Vakarė

Ačiū! Nešioklė puiki! Gal karštomis dienomis sunkoka išbūt ir vaikui, ir nešančiam, bet čia jau nieko nepadarysi. Yra šiek tiek darbo, kol užsiriši, bet tai, kaip apgula vaiką ir kaip jautiesi pats - atperka šį triūsą:) Vykusi spalva, labai natūralus jausmas ją dėvint. Sėkmės!

Ingrida

Nešioklę sekasi puikiai naudoti. Dažniausiai nešioju vakarais, kai užeina diegliukai, tada mažiukas visu kūnu priglunda prie manęs, iš karto nurimsta ir užmiega :) Vienintelis nepatogumas - tik kad labai ilga medžiaga ir sudėtingiau užsirišti kur nors mieste, kad nesusipurvintų.

Greta

Sveiki, nešioklė tiesiog puiki ir labai patogi. Dukrytė joje labai gerai jaučiasi. Ir mano rankos laisvos, ir vaikas laimingas. Tai vienas iš geriausių pirkinių! Ačiū Jums, sėkmės darbuose.

Simona

Mums labai patiko įsigyta BOBA vaikjuostė - joje mūsų vaikutis nurimdavo, šiltai susirangęs užmigdavo. Kadangi lovytėje mažai miegodavo bei nuolat norėdavo ant rankų - tai man, kaip mamai, likdavo laisvos rankos - bent kavos išgerti galėdavau :) O šiaip dėl pilvo dieglių tikrai buvo sunkių akimirkų ir norėdavosi vaikelį nors trumpam padėti, pailsinti rankas, bet nesinorėdavo įjautrinti ir vėl virkdyti vaiko, tad vaikjuostė buvo puiki išeitis tiek poilsiui, tiek nusiraminimui. Taip pat patiko ir tėčiui toks vaiko nešiojimo būdas.

Donalda

Pirkau BOBA nešioklę ir esu labai labai patenkinta :) Tiek namie, tiek lauke naudojam :)

Goda

Noriu padėkoti už viską - informatyvią konsultaciją, gerą nešioklių pasirinkimą, operatyvumą, malonų pristatymą :) Tikrai rekomenduosiu kitiems.

Evelina

Išmėginau nešioklę ir tikrai galiu pasakyti, kad labai puiki. Auginu jau ketvirtą vaikiuką, išmėginusi esu visokių variantų, bet Boba labiausiai džiaugiuosi. Iki šešių mėnesių nešiojau trikotažinėj vaikjuostėj, bet dabar pats laikas pereiti prie nešioklės. Ačiū jums labai :)

Martina

Esu labai patenkinta slingu su žiedais. Auginu ketvirtą vaikelį, bet slingą įsigijau pirmą kartą. Vyresnius vaikus nešiojau kenguros tipo nešioklese, tad yra su kuo palyginti. Dukrytę nešioju slinge nuo 3 sav. amžiaus ir jai labai tinka. Slinge greitai nurimsta ir užmiega. Miega saldžiai ir ilgai. Tai labai patogu ir suteikia mamai mobilumo. Abi rankos laisvos (ypač svarbu, kai reikia vesti vyresnį broliuką už rankos). Visada turiu slingą su savim, net ir išėjus pasivaikščioti su vežimeliu, nes, vežime atsibudus, jau nebeužmiega pati, be to slinge galima pasiūlyti pavalgyti. Neretai ir namuose nauduoju, nes taip miega ramiau ir vaiką jauti geriau. Užsidėti slingą man paprasčiau nei vyniuoti vaikjuostę. Džiugina ir kokybiškas audinys bei sodri spalva. Rekomenduoju visom jaunom mamytėm.

Natalija

Naudotis sekasi gerai - kaip ir turi būti Manducos atveju ;)

Giedrė

Labai džiaugiuosi nešiokle. Kiekvieną dieną einant į lauką - ji yra vežimėlyje. Mano mažylis kartais pradeda verkti ir nori, kad jį neščiau rankose, tada nešioklė puikiai praverčia. Netgi kartais darom kartu su kūdikiu pritūpimus, kai jis nešioklėje. Visiem pažįstamiems rekomenduoju, net duodu pabandyt. :-)

Edita

Sveiki. Nešioklę pirkau, nes mano vaikas visiškai neguli vežime, tad ieškojau alternatyvos ir būdų, kaip vaiką išsinešti į kiemą. Likau labai patenkinta. Jeigu vežime vaikas spiegia ir rėkia, tai nešioklėje per minutę užmiega ir rodos jaučiasi labai komfortabiliai.

Loreta

Sveiki, esam patenkinti nešiokle. Kai kudikėlis mažas ir sveria nedaug - buvo malonu nešioti ir turėti prie savęs. Bet kai paaugo, jau tenka didesnis krūvis nugarai, todėl ilgą laiką vaikelio neįstengiau nešioti. Medžiaga maloni nešioti, ir gražiai atrodo!

Simona

I just got my package + that little extra . Thank you! As I`m currently staying at my country house in the middle of nowhere, I don't usually get my orders so fast when I order from local stores ! Amazing. Thank you again.

Egle

Jūsų komunikacija - aukščiausio lygio :) - tikiu , kad visos klientės (-ai) patenkinti Jūsų aptarnavimu. Didžiausios sėkmės.

Eglė

Esu labai patenkinta Boba nešyne:) Pradžioje gal kiek buvo nedrąsu į ją dėti mėnesio amžiaus vaikutį, bet labai greit įgudau tai daryti ir dabar tik ją naudoju! Beje, auginu ne pirmą vaikutį ir tikrai esu bandžiusi kitų nešymių bei vaikjuosčių, bet Boba man labiausiai patinka! Visiškai nesijaučia vaikučio svorio, o ir mažylis labai stabiliai joje įsitaisęs, nesunku užsidėti:) Labai esu patenkinta!

Goda

Taip, nešioklę naudojame. Puikus daiktas. Patiko bendrauti su Jumis, tokio greito prekės pristatymo dar nėra buvę. Ačiū ir sėkmės.

Vilija

Nešioklę (BOBA 4G Wildflower) nešiojame kasdien, ji fantastiška, be jos niekaip :) Praktiška, ergonomiška, funkcionali bei graži - žodžiu - super :).

Laura

Nešioklę naudojame ir kol kas esame labai patenkinti. Savo mažylę nešiojam praktiškai nuo gimimo, tiesa pradžioj patiko joje būti, vėliau buvo tarpas, kad nelabai norėdavo būti nešiojama nešynėje. Dabar mums yra beveik du mėnesiai ir mažylė pamėgo ją iš naujo :) Naudojam ir lauke, ir namuose, labai geras pagalbininkas kai vaikutis neramus, o norisi ir kokius buities darbus nusidirbti. Ir tikriausiai kaip moteriai man labiausiai patinka jos išvaizda ir dizainas, bei nesudėtingas naudojimas.

Živilė

Iš tikro labai džiaugiamės nešiokle. 100% dukros nuraminimo garantija. 3-5 min ir jau rami sau dairosi ar snaudžia. Tikrai labai gera investicija. Taip pat ačiū už malonų ir profesionalų aptarnavimą. Drąsiai galime jus rekomenduoti draugams.

Tomas

Esame patenkinti greitu pristatymu. Nešiokles bandėme abi tiek Boba wrap, tiek Boba 4G. Kolkas nešiojome nedaug kartų, bet patiko abi. Aišku reikia šiek tiek įgūdžių užsidėti, bet manau priprasim ir naudosim.

Giedrė

Baby bjorn nešioklę naudoju kūdikiui nuo 6 mėn. 8 kg. nešiojimui veidu į prieki. Užsidėti nėra super greita ir patogu, tačiau daiktas kokybiškas, patvarus, saugus ir t.t., ir kiek įmanoma patogus ir mano nugarai, ir vaikui. Priekaištų neturiu. Kam pakanka nešioti vaika atsuktą į save, rekomenduočiau Mei tai - kur kas komfortiškiau. Ačiū ir sėkmės!

Gustė

Labai ilgai rinkausi nešioklę, ir galiausiai nusipirkau Amazoną (Smart Carrier). Jis labiau namie tinkamas, minkštutis, paprasta užsidėt. Labai patiko vaikiukui, nors ilgai irgi nenorėjo būti. Bet, kai rinkomės kitas, į kietesnę įdėjus visai paleisdavo dūdas. Manau, vėliau įpras būti ilgiau.

Simona

Man vistiek turbūt Nr. 1 nešioklė yra mei tai. Patogiausia, nes ji yra viduriukas tarp vaikjuostės ir segtukų.

Indrė

Pirkau Boba wrap, super daiktas, rekomenduoju. Kokybė labai gera, leliui patogu, tinka ir valgyt namie pasidaryt rankos laisvos, ir apsipirkt nubėgam, ir pasivaikštom.

Dalia

Aš atradau, kad man patogiausia sukonstruotos nešynės... turim manduca - joje yra tokie triusikeliai, tai labai patogu į juos įsidėti kol dar visai kūdikėlis...

Milda

Aš irgi galvoju, kodėl lyginant su vežimais, tiek mažai naudoja nešynes. Aš nešioju visais metų laikais, bet mažai sutinku panašių į save. Šiuo metu beveik kasdien renkuosi Boba 4G savo metinukui nešti.

Raminta

Taigis jau gavau ir Manducą, ir slingą.
Manduca patiko greitas vaiko įdėjimas ir išėmimas <...> Slingą išbandėm tik namuose, patiko - ir mažyliui, ir man :) Tiesa, dėjausi taip, kaip išmaniau - skersai - nebuvo kada Youtube žiūrėti. Ačiū už greitą pristatymą!

Aistė

Mano pirmagimis visiškai nenorėdavo sėdėti vaikjuostėj, tačiau kitokiose nešioklėse jautėsi puikiai (jam pirkome Amazonas Smart Carrier). Tuo tarpu mano metinukė galėtų vaikjuostėj, regis, visą dieną dar ir dabar gyventi, jei tik jai leisčiau, ir nepripažįsta jokių kitokių bandytų nešioklių...

Ingrida